Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dni Rodziny

Utworzono dnia 14.09.2021
Czcionka:

DNI RODZINY

Dnia 11 września 2021r., odbyły się Dni Rodziny w związku z realizowanym projektem „Twoja rodzina – Twoja siła” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego .

Dni Rodziny odbyły się na terenach zielonych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Węgorzewie Było to wydarzenie organizowane wspólnie z Partnerem Projektu tj: Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Węgorzewie. Spotkanie miało na celu integrację rodzin, wymianę doświadczeń, nawiązanie kontaktów. W wydarzeniu wzięło udział ok.60 osób. Byli to nie tylko uczestnicy realizowanego projektu, ale tez rodziny zastępcze, mieszkańcy Węgorzewa. Tego dnia było nie tylko pięknie ale bardzo rodzinnie. W przygotowanych atrakcjach brały udział całe rodziny.

Można było wspólnie pomalować, pośpiewać na karaoke, które cieszyło się dużym zainteresowanie, sprawdzić swoją sprawność fizyczna na torze przeszkód przygotowanym przez pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Olszewie Węgorzewskim, pozjeżdżać na dmuchawach, pomalować buzie, zrobić przepiękny tatuaż ręcznie malowany, postrzelać z prawdziwej broni pod czujnym okiem Naszych żołnierzy z 11 MBA, zasiąść za kierownicą wozu strażackiego jak również samochodu wojskowego. A do tego zrobić piękne zdjęcie w otoczeniu maskotek , które zachęcały do zabawy. A na zgłodniałych i spragnionych czekała prawdziwa uczta kulinarna. Przepyszny Bigos przygotowany przez Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie, za który pięknie dziękujemy Pani Agnieszce Szałko Dyrektorowi placówki. Kto nie chciał bigosu mógł spróbować pysznej pieczonej na grillu kiełbasy którą zapewnili nam Panowie Marek Wasiak i Stanisław Siniuk, a na bardziej wybrednych czekały przepyszne okraszone pierogi z garmażerii „Pierożek” w Węgorzewie. Natomiast popić to można było wodą z Hurtowni BOSS W Węgorzewie.

Ten dzień pozostanie w naszych pamięciach na długo. Jeżeli chcecie zobaczyć jak było zapraszamy do galerii zdjęć.

P.S dziękujemy wszystkim wolontariuszom, ludziom dobrej woli, wszystkim którzy przyczynili się do tego aby ten dzień był tak piękny i rodzinny.


 

DNI RODZINY

Utworzono dnia 14.09.2021, 14:15

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny